Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibcsi0407

    félisten

    válasz beyruth82 #509 üzenetére

    Én hasonló utat jártam meg. Mi Note 2-ről Honor V9-re, majd Oneplus 5-re váltottam. Valóban az Oxygen a legjobb, de a Oneplus a fejlesztést azért nem viszi túlzásba. A rendszer nagyon jó, nem nagyon van benne hiba, de pl a kamera optimalizálása, amit régóta ígérgetnek még nem történt meg.
    Nekem az EMUI-val sosem volt bajom, a kínai tetszett a legjobban, rengeteg frissítés jött rá, volt, hogy egy héten több is.
    A MIUI más téma, nekem attól feláll a szőr a hátamon. Annyi felesleges baromság van már benne, hogy félelmetes.

    https://utdetailing.hu/

  • Shyciii

    veterán

    válasz beyruth82 #509 üzenetére

    Haosnlónak hasonló az EMUI és a MIUI. Gyakorlatilag ugyanaz a kinézet, csak az EMUI kevesebb értelmetlen funkció van, és nekem a P9 esetében borzalmas lassú a frissítés (EU független), Pl a független EU-sra most kezdenek kiküldeni OTA-n egy frissítést, mert a mai napig áprilisi az uccsó frissítés, míg a kínaira már rég elérhető a szeptemberi frissítés, sőt az új kínai romban már frissebb a kamera, gps, és wifi driver is...
    Fapados androidot sem szeretem (volt Nexus 5X-em), mert pár fontos funkció hiányzik, de az OxygenOS nekem egy egészséges balance volt. Arról nem beszélvem hogy a Oneplus telók iszonyatosan támogatottak külsős fejlesztők révén, így XDA-ról olyan tuningolt romokat lehet felrakni, hogy ihaj. Ennek köszönhetően még a kamera modul értékein is módosítottak, szal ennek hála is jobb fotókat lehet készíteni.
    nem tom mi lesz, de pont kikerült a Mi Mix 2 tesztje a GSMArenára, és lehangoló amiket olvasni lehet róla. Egyrészüket már máshol is írták, de sajnos több hibába is belecsúsztak, így nekem a Mi Mix 2 már tuti kimarad.

Új hozzászólás Aktív témák