Új hozzászólás Aktív témák

  • Ance

    őstag

    Nos akkor azon tapasztalatlanoknak, akik olyanok, mint én leírok pár dolgot a bootloader nyitásáról. Ezek éppen mostani információk a kínai szerverhez való csatlakozás nehézsége miatt. Az általános dolgok le vannak írva máshol, azokat megtalálja mindenki. A Mi Mix 2 sajátja:

    A telefont először regisztrálni kell a Mi fiókhoz. Ahogy korábban le lett írva, kínai szerveren keresztük VPN-nel. A korábban írt VPN-ek nem működnek, jelenleg az Invisible Browsing VPN megy. Ezt kell telepíteni a telefonra. Egy napos próbaideje van, az pont elég lesz. Akkor telepítsd, amikor van időd, mert lehet, hogy sokat kell vele próbálkozni, nekem kb. 10 óra után sikerült csatlakozni. Még annyit tanácsként, hogy ez helyi idő szerint 14-15 óra között volt. Gondolom akkor alszik a világ nagy része, aki használja. Az nem jelentett biztosítékot, hogy üres volt a szerver, mert akkor sem csatlakozott.

    A Mi Unlock status menüben (ha végre sikerült csatlakozni) nagyon figyelj a gombnyomás után, mert hiába írja ki hogy sikerült, utána pontosan ugyanaz van a gombon (Add account and device), szóval nem tudhatod ha nem nézted, hogy hibaüzit írt vagy azt, hogy sikerült (fantasztikus ez a kínai logika).

    Az eszköz Mi fiókhoz való csatlakoztatását az i.mi.com-ra történt bejelentkezés után lehet ellenőrizni (fent kiírja, hogy 1 connected, ha az volt az első). Sajnos nem rögtön, ezért érdemes az előző pontot megfontolni.

    A csatlakoztatást követően indul a 72 óra és nem a nyitást kérelmező oldalon szükséges dolgok elvégzése után, szóval a Mi Mix 2-nél nem lehet előre dolgozni. :O

    Remélem van akinek segítettem majd.

Új hozzászólás Aktív témák