Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki

    veterán

    válasz darvinya #1998 üzenetére

    Na személyesen és nyilvánosan reagált

    engedd meg hogy bemutatkozzam ................ a becses nevem, xiaomishopban dolgozom szervizesként. Moderátora vagyok ennek a csoportnak és ezen kivül több más xiaomi csoportnak is. Elismert tag vagyok a magyar fórumnak és a magyar xiaomi közösségnek. Ha ezt a dolgot tudatositod akkor csöppnyi pár grammos agytekervényeid fölfogják majd azt hogy nem áll érdekemben sem nekem sem kollégáimnak álhireket terjeszteni az mi a2 telefon ügyében.. A hir igen is valós és tényszerü és nem érint minden A2 készüléket mert valószinüleg nem minden készüléket ugyanazon alkatrészekböl raknak össze. Ezt is már több esetben konstatáltuk. A xiamishopban egy készülék bemutatója után kb másfél hét után már rendelkezésünkre egy tesztkészülék . Ekkor az átlagos user még csak képeken és internetes oldalakon ismeri az uj telefonokat. Nem vsak az xda furumon hanem reddit a magyar A1,A2 csoportban is jelezték userek hogy ilyen probléma merült felt. Tegnapi nap folyamán az A2 tesztkészülékünk amin android 8.1 futott ráengedtem az ominózus február 5.én megjelent 10,0,4,0 frissitést és mihánt ujraindult a készülék azonnal észlelhetö is volt a hiba. Pontositva , töltöre téve a készüléket bekapcsolt állapotban a töltés jelzi 0,5 A - 1,1 A és ezután 0 A töltést jelezve. Ezután a telefon többet nem tölt. Kikapcsolt állapotban ugyanezek az értékek azzal a külömbséggel.hogy a telefon rendszeres idöközönként felvillan de nem tölt .Lassan de biztosan idövel lemerül a telefon és ezután többet már nem lehet föltölteni. .Több töltö csatlakozót is cseréltem de nem segitett . Péntek óta kb 15-20 órát foglalkoztam a probléma megoldásán de semmi sem vezet eredményre. Bizakodjunk hogy a fejlesztök felé is eljutott a probléma és mihamarább kiadnak egy frissitést amivel orvosolni lehet a problematikát. A többi probléma amit az android 9 okozott GPS Wifi Bluetooth azok tömegével jelentkeztek a felhasználók körében.. Senkit nem akarok elijeszteni csak a userek figyelmét akarom akarjuk felhivni arra hogy figyeljenek oda. En már azt is tudom hogy milyen hiba lesz a következö ami jelentkezni fog egy bizonyos xiaomi telefonon de ez sokkal kevesebb usert fog érinteni, Konkrétan amiröl te még nem tudsz a tegnapi nap folymaán kiadták az MI 6x telefon android 9 zárt béta verzióját ami azt jelenti hogy hétvégére valoszinüleg megjelenik a nyilt béta verzio is. Ebböl pedig megcsinálják a cseh kollégák az eus multiromot és mivel senki nincs felkészülve arra hogy pite képes TWRP kell hozzá ezért biztos valami történni fog.MI 5x telónál fekete képernyö Mi 8SE telónál fastbootban ragadt telefonok. Valami hasonló dolgot várok.

    itt a csoprtban és a prohardver fórumon is kérlek hogy nyilvánosan kérj bocsánatot hogy alaptalanul vádolsz és szakmai tudásomat firtatod. Legközelebb mielött alaptalanul vádolsz valakit és nem tudod hogy milyen szakmai tudás áll a háttérben bizonyitsd be szakmai hozzá értésedet szoftveres és hardveres téren. Megtehetném hogy törlöm irásaidat itt a csoportban és örök életre tilthatnálak is de nem teszem meg mert ki tudok állni állitásom mellett és továbbra is óvatosságra intek minden A2 tulajdonost. A prohardver fórumon nem fogok hozzá füzni semmit a vádakhoz mert nem tartom hiteles fórumnak és bocsánat a kifejezésért néhány ember kivételével csak a söpredék olvassa azt a fórumot

    [ Szerkesztve ]

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Új hozzászólás Aktív témák