Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz turho #6157 üzenetére

    Tudom karcállót írtál, de amit én szereztem be hidrogél fólia innen, az részben teljesíti ezt a leírást. A hajszálkarcok egy pár óra/nap után magától eltűnnek (nem tudom miért, szerintem fekete mágia :DDD ) és tökéletesen illeszkedik mindenhol. Olyan 3-4 hónap használat után csak a hátlapon sikerült bekapnom egy mélyebb karcot és az idők elteltével hajszálkarc lett belőle, valahogy úgy húzta össze magát a fólia vagy nem tudom (feketemágia? :DDD ) hogy csökkent a mérete.

    Ha szokott hosszabb lenni a körmöd, akkor nem ajánlom, volt egy nő ismerősöm akinek ugyanilyet raktam a saját telefonjára és egy pár hét használat után panaszkodott hogy a körmeivel maradandó nyomokat hagyott a fóliában. :DDD

    Tárhelyhez: én azért (is) fizettem elő a Tidal-re mert már elegem volt hogy a sok FLAC fájl mindig megette az összes telefonomon a tárhelyet. Audiofilként FLAC nélkül nem tudok zenét hallgatni, de a tidal támogatja a minimálisan tömörített számokat (nem tudom mi a codec, de 1mbit/s a bitráta Hifin). Azóta sosem fogyok ki helyből, nekem most 128gb variánsom van és csak azért van majdnem betelve a tárhely mert Windows backupomat lusta voltam feltölteni felhőbe és a telefonomon tárolom már egy ideje :DDD:C

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák