Új hozzászólás Aktív témák

  • patakidr

    aktív tag

    válasz Wallenberg #500 üzenetére

    Szia, nekem a védőüveg, amit vettem nagyon szépen passzolt, s teljes felületen tapadt, ez volt , de, mint minden üveg, igen gyorsan megrepedt a széle, 2 hetet sem bírt ki, úgyhogy áttértem a fóliára itt is. Vigyázni bár ennél a készüléknél amúgy is teljesen sík a kijelző, szóval értelmét sem látom, hogy miért léteznek egyáltalán ezekből NEM teljes kijelzős fóliák és üvegek, pedig vannak. erre mindenképp' figyelj, hogy TELJES kijelzőt fedőt rendelj, beleszaladtam olyan fóliába is, ami csak a képernyő közepét fedi le.

    2 év valódi gyártói garanciával kizárólag a Xiaomi.hu-nál tudod megvenni. Beszéltem a szervizzel (Wayteq Kft.), nagyon rendesek voltak, viszont elmondták, hogy hiába veszed áfás számlával Mo-on, vagy EU-ból a készüléket, náluk nem garanciális egy percig sem.

    Innentől meg ott veheted meg, ahol gondolod. Azt szoktam megnézni, hogy a webáruházat üzemeltető cég eldobós e vagy nem? A legtöbb gsm üzlet "optimalizálja" az ÁFÁ-t, így általában ritkán élnek meg 1 éves kornál hosszabb időt a cégek. Akkor pedig fizikálisan és jogilag sem lesz hová fordulnod a garanciális igényeddel, ha megszűnt az eladó... A Smartshop, vagy az E-stock régi (6-8 éves) cégek, vélhetően nem szaladnak majd el a garanciális igények elől. Bár még így is kérdéses, hogy ki javítja ki a hibát, hozzáértő e vagy sem.

    Bár azt azért el lehet mondani, hogy ha eleve hibás a készülék, akkor ott a 3 munkanapos csere, vagy a 14 napos (ha online a vásárlás) elállás, de ha egyszer működik, s nem ejted le, vagy áztatod be, akkor azért igen ritkán hibásodnak meg a készülékek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák