Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hakydakillah

    senior tag

    válasz bibliator #491 üzenetére

    Szerintem ahány ember, annyi vélemény. Nekem Xiaomi márkával még nem volt gondom – telefon, biztonsági kamera, Mi Band karkötő, BT hangfal, füles. Ami telókat illeti, flagship még nem volt tőlük(Mi4i, R3, RN3P), mégis gondtalan volt minden. Redmi Note 3 Pro-t nyüstölök most, ami egy erős közép kategória. Váltani is leginkább mérete miatt akarom MI5re. A rendszer még egyszer se rezzent meg (annak ellenére, hogy sokan mondják, hogy buos a MIUI.), hangszórója király, ha kint dolgozom, zenére elég a mobil, olyan hangos és erőteljes. Sokat hívom kocsiból kihangosítva feleségem, tökéletesen hallom vele. Akksija nálam 3nap – átlagban 10óra képernyőidővel. Ujjlenyomat olvasás is szépen működi, szóval ha az MI5 hozza ezt a szintet, akkor nagyon elégedett leszek.
    Ja még egy dolog – GPS. Még sose volt ezen a téren ilyen jó telóm. Nexus 5 elég sokáig szeretett keresgélni, ezen a GPS gom lenyomása után azonnal dobja a tartózkodási helyemet – legyen az épp utca, ház, pince, padlás, azonnal beugrik. :C
    Sokaknak talán bosszantó a bootloader zárás téma, de ez engem nem nagyon izgat, mert szeretem a MIUI romot, abból is angol nyelv miatt maradok a kínai stabilnál.

    whYz -
    Köszi. Ne legyen annyira érzékeny a bemozdulásokra, mint a mostani telóm, és akkor elégedett leszek. Az általad említettek biztosan jobbak ebben, de 2-3x annyit nem adok érte :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák