Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz vicces1 #704 üzenetére

    Már miért ne? Az emberek 90%-nak csak egy stabil telefon kell. Látod hogy veszik mint a cukrot.

    Na most én sose vennék iPhone-t, főleg ennyiért, de amennyit szivtam a droidos telókkal meg tudom érteni azokat akik oda fordulnak és szeretik. Már ott tartok, hogy ha lenne egy olyan teló ami droiddal olyan stabil és minőségi lenne mint mondjuk egy 4S, és nem ilyen 5-6" tepsi lenne, hanem a nekem megfelelő 4.5, max 4.7"-os akkor azért akár én is kiadnék 150k-t. De hát mindegyikben csalódtam..

    Amikor az asszony jópár éves iPhone 4S telója auto módban jobb képeket csinált és élvezhetőbb videót a Slash koncerten mint a Z3 Compactom amire addig vertem a mellemet, akkor egy kicsit elszégyelltem magam. Okés, hogy ezek a 20-23Mp-es 8magos androidos "csodák" hardveresen (elméletben) agyonverik a szifont, de nagyon nem látom még azt a szimbiózist HW és SW közt ami náluk megvan. Lehet, hogy az új Nexusok rendben vannak, sok mást nem tudok melléjük tenni opciónak, és nem akarok tepsit venni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák