Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maist

    senior tag

    válasz balu1977 #3012 üzenetére

    Nyilván értelmezted a kérdezőnek küldött válaszom azon részét, hogy a telefonján jelenleg fent lévő xiaomi.eu heti bétáról legelőször térjen át a szintén xiaomi.eu stabilra, és nézze meg milyen. Legyen egy kis gyakorlata valamennyire a romolásban, és ha nem tetszik neki, akkor jöhet a gyári rom Mi flash-el. Itt nem írtam, de pár szót váltottunk a kérdezővel privátban is, és gyakorlatilag ugyanebben maradtunk, hogy nézze meg a stabilt, amire viszonylag könnyű lesz átmennie, bootloader nyitva, nagy baj nem lehet, és úgy a driverek is rendben lesznek a gépén, aztán ha mégis gyári romot szeretne, akkor felteszi majd Mi flash-el, és pont. Én tudom, hogy bele lehet a gyári romba is mókolni szinte minden xiaomi.eu-s dolgot, de annyi idő alatt felrakom magát a rendszert is, ami ezeket készen tartalmazza, és rendben is vagyok. Ez továbbra is egy elvi vita itt csak, én az eu rendszer pártján állok, te a gyárit favorizálod, mert szerinted abban is mindent meg tudsz oldani. Erről holnap estig is tudnánk írkálni, de közeledni nem tudunk egymáshoz. Jobbos, és balos politikai beállítottságú kollégáim végeláthatatlan értekezései jutnak most eszembe...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák