Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    A Xiaomi mindig arról szólt, hogy vannak bosszantó kompromisszumok, de cserébe ott van a kedvező árazás.
    Na, az árazásnak búcsút intettünk, de a kompromisszumok megamaradtak. Nincs IP védelem? Nincs Dualsim???
    Oké, ezekről le lehetne éppen mondani, ha egy ilyen minőségű telefont adnak 150-ért. De 400-ért? Ebben az árkategóriában már a legminimálisabb kompromisszumot sem vagyok hajlandó elfogadni. Ne vicceljünk már.
    De mindig ez történt a kínai gyártókkal, ha sikeresek lettek. Most már kuka a Xiaomi is, de szerencsére ott vannak a következő jelöltek a realme vagy az oppo képében, akiknél továbbra is lehet majd kedvező áron vásárolni.

  • freeknight

    őstag

    válasz Noukoum #60 üzenetére

    Máshol sem.
    Persze tökéletes telefon nem létezik, de azért ilyen súlyú hiányosságok ne legyenek már félmillió felé közeledve.

    Graphics: a Xiaomi se innen indult. A Realme is fog tudni majd fejlődni. Én még emlékszem, a recsegős, tejfölösdoboz Xiaomikra, a besárguló, ghostingos kijelzőkre sőt, a Huawei is dzsunka gyártóként kezdte. Más is utánuk fogja tudni csinálni, ha nem a Realme, akkor majd egy másik kínai gyártó, vannak úgyis dögivel.
    Mondom ezt Xiaomi fanként, jelenleg is egy Mi A1-et nyúzok, amit most követ majd egy Note 8 Pro.
    És sajnos a Redminél is megfigyelhető a drágulás generációról-generációra, épp ezért választottam a kifutó szériát, mert az újdonságok nem fognak annyival többet nyújtani, mint amennyivel többe fognak kerülni.

Új hozzászólás Aktív témák