Új hozzászólás Aktív témák

  • Sas238

    újonc

    válasz -Faceless- #1 üzenetére

    Üdvözlet.
    Egy hónapja vettem a szajrét a 220 Volt Béke térnél. A bolttal nagyon elégedett voltam. A telefonnal is. A remek fotók kategóriáján felül is remekek (A Gcam apk appot nagyon ajánlom, éjszakai fotómódban pl.az államat fel kellett drótoznom a felső állkapcsomra, vaksetétben nappali fényt varázsolt. Nappali fotókban még eddig a HD Camera jobb. Az is remek alkalmazás! A gyári app sajnos mossa képed az erőltetett HDR-rel különösen, ja meg ha kikapcsolom, következő bekapcskor megint Auto HDR-ren marad. Software bug...), csak a felesleges ipari szemét 2 db 2Mpix sensor helyett tehettek volna bele ugyanannyiért egy 5Mipx autophocus macrót, ami a Poco F2-ben már bizonyított. Az így felszabadult negyedik helyre meg a dupla tónusú vakut. De sajnos ebbe nem csak nekem, hanem a többi következetes vásárlóknak sincs beleszólás, nem értem a Xiaomit, miért nem hallgat a vevői visszajelzésekre. Az üzemidő fenomenális. A GPS,Facebook kikapcs,és otthon wifi bekapcs, így optimalizáltam az akkuidőt. Hiába állítottam 4G preferáltra a mobil hálózatot, a munkahelyen akadozott a net, de ez lehet a Telenor, illetve a Faraday-hatás miatt is. Olykor a térerő is elment fullra. Hogy az 5G megér-e pl. az A71-nél plusz 40 ezret,ez kérdéses. De összességében nem bántam meg a vételt.

Új hozzászólás Aktív témák