Új hozzászólás Aktív témák

  • vadkörte

    addikt

    válasz madgie #264 üzenetére

    5"-os készülék után kissebbet nem vennék. Nem, nem felvágásból, hanem mert megszoktam és kicsi :) lenne. Igen, van vele kompromisszum.

    Magyaroszszági garancia:
    Az egyetlen minőségi telekommunikációs termékeket értékesítő brand amelyiknek ér is valamit a magyarországi (szerviz)hálózata az a kukacos alma.
    Volt kolléga vett egy iP 4s-t a Store-ból, és gyári hibás ;] példányt kapott. Felhívta a store-t és 48 órán belül futár hozta az új telefont.
    Samunál a kiszállós szerviz is csak a "prémium" termékekre jár. Ott azért monjuk el is várnám...
    A híres Nokia 1x 1,5 hónapig ült a telefonomon (E50) és úgy kaptam vissza, hogy hozzá se nyúltak (értsd, a hiba megmaradt)
    Ez utóbbi "support-ot" bármelyik kínai webes zug-gsm is veri. Sok esetben nem is javítják, hanem egyből cserekészüléket küldenek.
    Mellesleg ami rendeltetésszerű használat mellett rendeltetészserűen működik, azt miért garanciáztassam? :)

    Kínai = gagyi. Sajnos sok fejbenmég mindig ez az asszociáció él.
    Októberben nyeltem egy nagyot és vettem csájnából egy telefont. (ld. aláírásom) Minőségét tekintve - építési, anyag, tapintás... - semmiben sem marad el egyik itthon népszerű "A" brand, hasonló kategóriás termékétől sem. Sőőt. :K
    Ma megvenném? Valószínűleg igen, de az is lehet, hogy nem. Miért? Több, mint 2 hónapja portolt MIUI-t használok és annyira megkedveltem, hogy vagy Hongmi-t, vagy MI3-at rendelnék.
    Egy eredeti Xiaomi-t, pláne egy MI3-at - de még egy Hongmi-t is - bármikor bevállalnék. (csak a lé a tét :DDD )
    Vagy nézd meg a Hugo Barra faládában szállított routerüket... :D
    Mint már írtam sok-sok hsz-sal feljebb a MIUI a kínai iOS. Olyan apróságokkal van teleszórva, amik a mindennapokban fel sem tűnnek, de ha nincsenek kéznél, érzőik a hiányuk. A Xiaomi pedig az egyik legminőségibb gyártó az Oppo, Meizu, Huawei, esetleg még ZTE mellett.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák