Új hozzászólás Aktív témák

  • Fejvadi

    nagyúr

    2 napon keresztül ROM-ot cserélgettem. Most már ismerem minden egyes MIU, MIUIHU, Stabil és fejlesztői verziót. Volt egy gond és azt akartam kiküszöbölni, persze volt amelyik jobb volt, de a hiba mindenhol előjött. Minden ROM tiszta telepítéssel ment fel. Érdekes probléma volt. Sokat telefonálok és összesen 2 ember volt akit ha hívtam sosem értette mit mondok. Tördelte a szavakat, meg lenyelte a szóvégeket. Megoldottam és pofonegyszerű volt. Na nem arra gondolok, hogy azt a 2 embert nem hívom fel többet (ezt csak azért írtam, mert ismerem már a Tomi és a Zoli észjárását) :) A megoldás csak annyiból állt, hogy kivettem a SIM kártyát és visszatettem. Megúszhattam volna a 2 napot, de talán másnak eszébe jut majd, ha jót röhögött rajtan, hogy csak ennyit kell tennem. :) Annyi előnye azért volt, hogy megtaláltam ami igen jónak tűnik. A végső döntés az utolsó MIUI Multi Stabil ROM. A fekete témát is jól kezeli. Igen jó akku idő és sok szabad RAM. Ebben még benne van a képernyőzár effekt is.

Új hozzászólás Aktív témák