Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Kansas #328 üzenetére

    Hát néha irigyelni tudom, akinek családja/felesége van, de ilyenkor meg azt mondom, egyelőre nem sietős ez és örülök, hogy több időm van a haverokra meg a hobbijaimra. Nyilván ez változni fog idővel, de később is rendszeresen tartani akarom a kapcsolatot a barátaimmal, ha a héten csak egyszer, akkor annyiszor.

    Amúgy én épp a konzol single játékokkal vagyok úgy, hogy azokra sok idő kéne és ezért még bele sem tudtam igazán kezdeni. Itt meg ha munka után van kedvem, akkor beugrok pár kör Battlefieldre és letelt. :D De már néha én is úgy vagyok, hogy nincs kedvem ülni, mert ügyfélszolgálatosként home officeban egész nap a gép előtt ülök és csak leheveredek a kanapéra. Úgy meg kontrollerel lehet jól játszani, ezért is fordult meg a fejemben az új konzol.

    #331 Zanik Így így, a gaming örök hobbi marad számomra is.:R

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák