Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dreimus

    senior tag

    válasz .LnB #19 üzenetére

    Ez is csak a te szemléleted, a tavalyi Sony PS4 legjobban fogyó TOP20 lista amit ŐK adtak ki is csak ha jól emlékszem 2 azaz kettő exkluzív volt rajta az is a közepe vége fele. Tehát a konzol tulajok jelentős többsége a multiplatform játékokat vesz és ott most az X-nek lesz egy pici előnye. Sony játékok-ból nekem mondjuk csak a JRPG-k érdekelnek mostanság de azok jelentős része most már érkezik PC-re is tehát a Sony platformjairól kezdenek átszokni hasonlóan mint az Xbox-nál.

    [ Szerkesztve ]

  • mike1334

    veterán

    válasz .LnB #19 üzenetére

    Nincs rá tartalom...gratulálok..én mondjuk még azzal se tudtam elkezdeni játszani, amit fekete pénteken vettem, nem beszélve azokról, amiket karácsonykor..de valóban nincs rá tartalom...én is csak bekapcsolom és nézem a menüt... :U

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

  • RudY

    addikt

    válasz .LnB #19 üzenetére

    "Én már ki merem jelenteni, hogy ma Xbox-ot venni buta döntés."
    Én pedig ki merem jelenteni, hogy ez a kijelentés a legbutábbak közé sorolható.

    Ha ma, egy józan, értelmes, gondolkodni tudó ember, leül mérlegelni, hogy melyik konzolt vegye. Ahogy én is tettem az előbb. Bár nem én szartam a spanyol viaszt, de ennyit megengedek már magamnak. Akkor arra a következtetésre fog jutni, hogy a PS4 a jobb választás.
    Hogy a saját véleményed megosztod másokkal, azzal semmi gond nincs, de azt te is engedd meg másoknak, hogy ezt megtegyék. Viszont enyhe túlzás józan gondolkodásnak besorolni a saját ízlésvilágod, mert pont ezzel váltod ki azt az ellenszenvet, amit kapsz.
    Ha neked tetszenek, és igényled a Sony exkluzív játékait (amit többnyire mindenki megért), akkor ezt fölösleges tovább ragozni azzal, hogy az X széria ezért és ezért béna, bukott szar, mert ez már csak alaptalan fikagyúrás.
    Neked van megnevezhető okod, hogy miért az tetszik, azt választod, ennyi... de miért is kell bevágódni azonnal a legfrisebb X hírekhez orrváladékot csapkodni? Ráadásul időt és fáradtságot nem kímélve, ami az erőszakos hittérítők ismérve.
    Ilyenkor már azonnal kérdőjeles lesz a józan godolkodás és mások döntésének butázása ugyebár.
    Engem a multiplatform játékok érdekelnek, a PC felújítás helyett így (féljózanul és bután) az One X mellett döntöttem. Utólag talán jobban (és józanabbul) átgondolva szembesültem csak azzal, hogy a Sony sokkal több konzolt adott és ad el, így már meg is bántam a döntésem... ja nem, pont lesz@rom. :DDD
    Ellenben, ha a jövőre nézve mégis megkívánnám a sony exkluzívokat, akkor elfér az x mellett egy ps is... és még így is jobban jövök ki anyagilag, mint a PC felújítással.
    Úgyhogy légy résen, mert hamarosan jönnek a további friss hírek az X-ről, tartalékolj puskaport (vagy taknyot), hogy legyen mit előhozni, mert idáig elég gyengusra sikerült. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák