Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • heihachi

    addikt

    válasz msgt.fubar #46 üzenetére

    Oké, de egyrészt gondolj bele, Xbox 360-on mindenki ilyen kontrollerrel nyomja (vagy kormánnyal), és ott is vannak ugyanilyen szép eredmények, mint amiket Te elértél (nem nekem :DDD). Szóval messze nem lehetetlen. Mondjuk nekem speciel kontrollerrel ment jobban az irányítás, de még úgy is nagyon béna voltam :DDD
    Másrészt az analóg irányítás és analóg gáz - fék miatt a vezetési élmény (vagy inkább játékélmény) számomra összehasonlíthatatlan a billentyűzethez képest (és ez minden autós játékra igaz). Lehet (sőt a Te példád bizonyítja, hogy biztos) hogy billentyűzettel is ott lehet lenni a legjobbak között, de billentyűzettel nem lehet negyedgázt adni, tartani a félgázt, nulláról padlógázt nyomni, stb, stb, stb. Vagyis pontosabban ezek közül beállítástól függően mindig csak egyet lehet.
    Szóval csak rá kell szánni az időt (ahogy a billentyűzetre is) és akkor nem lesz lomhább az irányítás, semmivel sem lesz rosszabb mint a billentyűzet, sőt, kifejezetten vannak előnyei.

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

  • Juron

    csendes tag

    válasz msgt.fubar #46 üzenetére

    Tényleg őszintén, és gúnyolódás nélkük gratulálok neked, hogy billentyűzettel ilyen profin nyomod a Grid-et.
    Csak elfelejtetted megadni nekünk a beállításaidat... mert én például nem értek a hatékony autó beállításokhoz, ilyesmihez, és azt hiszem a túlnyomó többség úgyszintén.
    Szóval írd le légyszi, had örüljünk mi is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák