Új hozzászólás Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    (#1) tzsolesz
    Xbox port: azok a játékok, amik xbox 360ról lettek átportolva..benne van a tesztben is..olyanok mint a gears of war, nba 2k9, pes 2009, (de talán még ide vehetném a lost planet-et)….jah és a fifa 09 pc-s verziója sem xbox port, mégis felismeri, a race driver grid sem port,mégis felismeri…hát most jön az nfs undercover, sztem azzal sem lesz baja, race 07-el sem hiszem hogy lenne…

    (#2) Kickass
    abszolút megszokható, én is azt hittem, nekem egyből ráált az ujjam…főleg autós játékoknál kényeles…de persze egyén válogatja...

    (#3) hakos1987
    egyáltalán nem játszik közre semmi személyeskedés…nem ismerem őt sem jobban mint téged, rábiztam, hogy döntse el, hogy mehet-e kiemeltnek avagy nem….én nem szóltam bele…ezt rendezd le vele, nem hinnám hogy részlehajlás történt rám nézve..legalábbis nem volt megbeszélve…

    amugy igazad van, a kormánnyal és a joy-al kapcsolatban..DE! – mi van azokkal, akiknek drága egy minőségibb kormány, nem repülőszimulátoroznak, de játszanak fifát és nba-t, netán nfl-t, nhl-t…én is ezért vettem…7990Ft volt…jó autóshoz, mászkálóshoz, sportjátékhoz…na meg nem is beszélve olyan arcade stuffokról, mint a pure…ahol a kormánynak nem látom sok értelmét..(jah a pure is port..sztem az is x360-as)

    [ Szerkesztve ]

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Új hozzászólás Aktív témák