Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agressiv

    addikt

    válasz rt06 #179 üzenetére

    Először is egy játék hibáinak javítása legyen már alap dolog, ha egyszer hibásan kerül ki. Lehet kérni tőlem is garanciát egy javításra, hazsnált cuccra, de nem kötelező. Ha a játékgyártó extra dolgokat tesz elérhetővé pénzért mint a DLC-k például legyen, de ne legyen kötelező, mert a kettő közel sem ugyanaz.

    hogy idonkent uj ficsoroket epitesz bele a mar eladott monitorba (hangszoro, usb hub, betekintesi szog novelese)

    Megtehetem, de nem mondhatom ez amberkének, hogy én 3 rugóért beépítem az ilyet, ha kell, ha nem kell, mert ha nem kell, akkor működésképtelenné teszem..

    Nem ugyanaz a kettő. És a probléma az, hogy a játékos függőségét használják ki, ami sosem ilyen erős mint egy FPS játéknál ezért is nem havidíjas egy FPS.

    Aztán fizetned kell érte havonta, mert ez egy szolgáltatás, ahogy mondták már szerverköltség, support

    És mindezeknek csak ilyen jáűtkoknál vannak költségei a más stílusú játékok szerverei ingyen mennek értem én.

    De a másik meg, mondjál már egy olyan szórakozási lehetőséget még amit 3000-4000 Ft-ért egy hónapon keresztül űzhetsz.

    A counter strike source-al négy éve játszok ingyen, csak a játékot kellett megvennem...
    Folyamat jönnek a frissítések, javítások mégsem koldulnak a gyártó munkatársai.
    Viktor

    Nem az összeg mértékéről van szó...

    [ Szerkesztve ]

    Hát még a borz.....

Új hozzászólás Aktív témák