Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz errorcode06 #1 üzenetére

    na képzeld. én 2005 februárjától 2009 júniusig játszottam, és most is játszanék, ha lenne rá pénzem. általában gamecarddal fizettem elő, ami 9k körül volt az 576-ban, és 2 hónap játékidőt ad. aztán bankkártyával fizettem ki 2x fél évet, az most hirtelen nem is tudom mennyi. nézz utána és számold ki mennyibe került így a WoW.

    de egy fillért sem bántam meg.

    dohányzol? ha igen, akkor jobban megéri elpöfékelni néhány nap alatt 5-6-700 forintnyi dohányterméket?

    vagy eljársz bulizni? megéri többezerért leinni magad, aztán másnapra csak a baromi fejfájás marad?

    motorod van? akkor biztosan túráztál már. vagy csak úgy mentél egy nagyobb kört. szétülted a segged, többezer forintnyi üzemanyagért. juhé.

    minden hobbi pénzbe kerül. én nem iszok, nem dohányzok, jogosítványom sincs. én erre költöttem, és egyáltalán nem gondolom sem soknak az összeget, sem elvesztegetett pénznek.

    plusz az adatlapodon lévő konfigra pillantva nem érzem azt, hogy téged hanyattvágna az a havi ~4k, amibe kerül a WoW

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Új hozzászólás Aktív témák