Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Jander #26 üzenetére

    Nagyon sok ismerősöm van, ha már itt tartunk, akik törtön játszottak, és a lich king megjelenésekor tértek át eredetire. Többségük mondjuk inaktív hónapok óta, de mostanában kezdenek megint befizetni, ahogy én is.

    Az, ha a tartalom jó, kb utolsó kérdés, hogy ki, honnan és hogyan szerezte, a játékélményed nem befolyásolja. Ebben viszont a WoW nagyon erős. Az meg hogy ilyen a grafikája, ezt meg állandóan elő kell venni... Nap mint nap a sok antiwowhuszár ezen lovagol. Könyörgöm, hány éves játék? Ahhoz képest jól néz ki? Ahhoz képest sokat fejlesztettek rajt? Alapvetően amúgy a design stílusát is lehet nem szeretni. Mert túl színes, csicsás stb, hallottam már máshol is, beszéltünk róla. Csakhogy, az, ha valakinek nem tetszik, nem jelenti hogy szar, hogy mindenki úgy gondolja, mint ő, sőt még azt sem jelenti, hogy a többség úgy gondolja mint ő. Mert ugye a sok szemellenzős, élből leszarozós fórumozó abból indul ki, hogy kihanemén, amit én így látok, az így is van, aki normális, annak is így kell gondolnia.
    Lehet gyártani is a statisztikákat a "biztos vagyok benne", "tuti, hogy" és hasonló kezdetű mondatokkal, de amíg nem linkel valaki mögé egy megbízható, tényleges kutatáson alapuló bázist, addig csak üres, egyén által a saját alátámasztására gyártott, alapvetően értéktelen semmi marad...

Új hozzászólás Aktív témák