Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonCosta

    tag

    Nagyon nagy csend van itt a Gamepodon, pedig már pár hete játszható Androidon a BLITZ.
    Próbáltátok már? INNEN letölthető a full grafikás változat, ITT meg egy low grafikás .apk file.

    A linkelt oldalon van egy "támogatott eszközök" listája is.

    Tapasztalatok:
    Nekem egy Xiaomi Redmi 1S telefonom van ami szépen vinné a full grafikás változatot, de amint kezd melegedni visszaveszi a proci sebességet és akadozni kezd. Letöltöttem a low graph változatot, de nem javult a helyzet. (innen jöttem rá, hogy a tipikus Redmi 1s probléma a melegedéssel) Off: 45-ös Miui Rom fut rajta és ebben így oldották meg a melegedési problémát, hogy visszavesz drasztikusan a sebességből. Van megoldás rá: vagy a 43-ast kell visszatenni, vagy módosítani kell azt a fájlt ami a proci sebességeket állítja a hőmérséklet függvényében. Erről itt lehet olvasni. Remélem ez megoldja a problémát.

    Maga a játék egész jó bár az irányítást szokni kell (bár én kezdő vagyok a tapizós telefonokkal). Aki játszik PC-n vele annak gyorsan tanulható/érthető a játékmenet, persze kicsit egyszerűsített funkciókkal.
    Pár eltérés:
    - 7 perc/csata
    - 7 vs 7 felállás
    - "1 bázisos" játék
    - Legénységnek egyelőre nem lehet külön képességeket tanítani, de nemsokára jön ez is.
    - 6. érzék alapból működik
    - kisebb pályák, néhány ismerős elemmel, de többnyire eltérnek a PC-stől
    - 3 nemzet (orosz, német amerikai) de a napokban jön a brit ág is.

    Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra próbáljátok ki írjátok meg. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák