Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakesz

    őstag

    válasz b. #37 üzenetére

    Tőled nem is vártam egyetértést. Igazad van pénz beszél, de akkor ne menjenek a sírások, hogy rengeteg játék átveszi a CoDok stratégiáját, miszerint évente megjelennek, alig fejlődve. Így járt az Assassins Creed-széria is, hála égnek nekem nem is tetszik/tetszett sem a történet, sem a játékmenet, úgyhogy ezt könnyen megemésztem. Mellesleg dehogyis nincsenek jó singleplayer játék PC-re is. Ilyen az új Tomb Raider is, ami szintén kapott egy felesleges multit, amelyen gyakorlatilag már játékost sem lehet találni, úgyhogy joggal merül fel a kérdés, hogy megérte-e? A Witcher 3 is minőségi játék lesz és multi nem lesz benne, akkor számodra nyilván egy idejétmúlt gagyi játék lesz, mert ostoba mesterséges intelligencia ellen kell küzdened és nem mutathatod meg a másoknak, hogy te mennyire profi vagy. Te vagy eléggé elavult, ha neked a singleplayer csak egyszerűen botok elleni győz-veszít alapon zajlik. Egy CS-ben vagy UT-ban valóban így van, ha betöltöd a singleplayert, de azok meg pont multira vannak kihegyezve, úgyhogy ezt nem is róhatjuk fel a játék hibájának, mert az tényleg csak egy bemelegítés a multi előtt.

Új hozzászólás Aktív témák