Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    Nem olvastam mindent végig, tehát lehet, hogy volt már, de szerintem ez is csak a pénzről szól, no meg a hype-ról.

    Ugyanúgy, mint gyönyörű hazánkban általában, tökmindegy, hogy mi a hír, csak legyen. Ez esetben - merthogy ősöreg játékról van szó - bőven elég egy ilyen hír is, hogy a régiek minimum beleolvassanak, és tudjanak róla... a fiatalok meg már csak azért is érdeklődnek, mert mások érdekesnek tartják.
    Itt is vannak trendek, a kalózkodásos cucc már nem megy annyira, ahogy nézem...
    Az online-on szerintem jól el lehet csúszni egyébként... persze aztán lehet, hogy végül lesz itt is, az érdeklődéstől függ, gondolom... mert hát miért ne lehetne, de egy ilyen patinás névhez nem feltétlenül szükséges. Úgyis a név adja el a játékot elsősorban, ha jól lövik be az árat, a nosztalgiázni vágyók úgyis megveszik, akik meg most találkoznak a névvel először, azok meg azért, mert hallanak róla és látni akarják, hogy mi volt régen.

    Valszeg a GameDev Tyoccon miatt érzek így, pontosabban a szépen működő sequel gyártás miatt, mivel nagy örömömre: lehetséges:)! Van hogy nem rakok bele multit az újramelegített verzióba, mert úgy érzem minek, vagy mert sajnálom rá az időt meg pénzt, vagy a következőre tartogatom, vagy esetleg mert egyszerűen nem bírja el a "motor".

    Tényleg, csinált már vki full 10-es ratinget? Nekem csak 9.75 a legjobb eddig, de abból már volt jó sok:).

    [ Szerkesztve ]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák