Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz b. #15 üzenetére

    Mondjuk, ha már Splash Damage meg a sikerek.
    Az Enemy Territory pénzügyi bukás lett, el sem érte a kiadását.(mindegy kinek a hibájából) Te mennyi pénzt jótékonykodtál az ET után? Na abból nem élnek meg. :U
    Második játékuk a Quake Wars, bár nem lett rossz, eladások tekintetében nem remekelt, és főleg eladott darabszám alapján egy lapon nem volt említhető az éppen akkor aktuális Battlefield résszel.
    Harmadik játékuk a Brink, no ez akkorát bukott, mint ide Bivalyröcsöge, és pont Bethesda kiadásban.

    Én speciel szeretem az ET/QW/Brink játékmenetét(de még a Battlefrontét is szóval én nem számítok :DDD ), de ha objektíven látnád a dolgokat(amit nyilván nem tudsz megtenni, mert elvakult ET fan vagy hozzászólásaid alapján :P ), akkor megértenéd, hogy a kiadók miért nem kockáztatnak egy újabb ET típusú multival, mikor az előzőek nem hoztak semmit a konyhára. De egyébként is beleerőltetés lenne, mert a jelenlegi Wolf projekt közelében sincs a Spash Damage, a Starbreeze pedig eddig single játékokat adott ki, és ezen nem is akarnak változtatni, ami igen jól van így. :K

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák