Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz ldave #10 üzenetére

    Nem akarok kötekedni, de ez kevés: Worms, Demon's Crest, F1, Final Fantasy, Prince of Persia, Lost Vikings és még sorolhatnám a végtelenségig. Ezek mind SNES játékok régről, hasonlítsd össze. De(!), ez nem csak a nintendo hibája hanem a fejlesztőké is. Hanyagolják a konzolt, pedig erős. Ki érti ezt.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

  • b.

    félisten

    válasz ldave #10 üzenetére

    Nem azt mondom hogy nem kell a kötelező felhozatal, Mario, Donkey,Zelda és társai ( bár amiket itt felsoroltál a Wonderful és a Lego sorozat is erősen 18 év alatti kategória)ez mellett a többi .Szerintem nagyon kevés amit domborítanak, mondom ezt úgy hogy szinte minden jobb játékot ami az én ízlésemnek megfelel megvettem rá.és ez a gond hogy meg tudtam rá venni, mert simán kiválogattam ebből a felhozatalból.(halkan megsúgom hogy azok közül is sajnos sok csalódást okozott.) Már rég túl van a gép a bemutatkozáson , dübörögnie kellene, felkészülni a konkurenciára amik itt lihegnek a nyakán. Az assasin creed talán ami tényleg meglepően jó volt rá, jobb mint bokszon, no meg a Zombi u is bejött bár túl egyszerű és monoton volt. Zeldát ha eltolják elbúcsúzok a géptől és jöhet a z új generáció, de nem az N től.-
    Jön a megjelenés és akkor az egész gamer sajtó és világ a xbox one tól és a Ps4 től lesz hangos, és a Nintendo még egy normális Zeldát se tudott kiadni ennyi idő utána gépre se semmit ami tényleg húzna.Ezt úgy írom neked hogy 20 éve játékokat és konzolokat gyűjtők, játszogatok és imádatom vette(veszi)köröl mind a Sega, mind a Nintendo gépeit. Maga nemében az N64 utolérhetetlen gép volt akkoriban , de ez most valami más ez itt nem OK ami ezt a gépet övezi. Mintha direkt akarnák pocsék üzletpolitikával a romokba dönteni, vagy csak keleti szemnek kívánatosnak beállítani. Amerikában és szerintem nálunk is vége lesz hamarosan ha nem változik valami.
    Én elismerem hogy próbálkozgatnak, de ez a jó szó rá hogy csak gatnak nem igazi áttörés. nincs egyszerűen erre már idő , én úgy gondolom.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák