Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz oriic #52 üzenetére

    Na hát most beletoltam még 2 órát. A véleményem nem nagyon változott.

    Pc-n játszok, itt elsőnek felrónám azt a hibát hogy nincs rendesen optimalizálva, gondolom úgy voltak vele konzolon legyen jó, a pc-sek meg kapják be. (de én speciel nem szólok egy szót se, mert nem fizettem érte, aki meg igen, azt most éppen kalapáccsal töri a lemezt vagy ha digitális verziót vett akkor a vinyót csapja szét)

    Mászkálós részeknél jó a játék, autós részeknél beszaggat (lol), na mindegy.

    Az autók fizikája és irányíthatósága botrány, a törések meg mikor milyenek :U

    Az autóhangok nagyon gagyik, a fegyverhangok szerintem jók. (már persze egy ilyen játékhoz)

    Nem is nagyon tépném tovább a számat mert hát mindenki próbálja ki aztán megérti miről beszélek, ez a játék max azoknak tetszhet akik nem játszottak a GTA5 játékkal, mivel én azt végigtoltam, nem is egyszer, így az után, nekem ez a játék siralmas.

    Summa summarum, el lehet vele bohóckodni ideig/óráig, de nekem csalódás a játék, ha meg lenne csinálva normálisan, már venném is meg ps4-re a multi miatt. De ezek a fizika meg a többi, áhh hagyjuk is inkább.

    Szerk; Ja hát a grafikát már meg sem említem, sírnivaló :( ez 2014? Vicc :((

    [ Szerkesztve ]

    A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Új hozzászólás Aktív témák