Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba951

    veterán

    válasz huskydog17 #16 üzenetére

    >A "hekkerkedés" nekem is egy kicsit soknak tűnik, én is bizakodom abban,
    >hogy nem, kizárólag erről fog szólni minden küldetés, mert az elég unalmas lenne.

    De ez a játék pont erre épül! Arra, hogy a mai világunkat mennyire átszövik ezek az elektronikus rendszerek, és mennyire ki vagyunk szolgáltatva nekik, miközben ezt nem is vesszük észre.

    A főhős a hackerkedés segítségével manipulálja a környezetét. Pl. rácsatlakozik egy mobil telefonra vagy éppen kiüti egy egész cella összes telefonját, átállítja a közlekedési lámpákat (és a keletkező forgalmi dugóban lerázza az üldözőit), feltöri az emberek bankkártyáját/bankszámláját és pénzt vesz fel róla, felhasználja vagy kiüti a biztonsági kamerákat.

    Ezért nem értem, hogy miért veszi elő a pisztolyát és kezd el lövöldözni GTA módra. Ez a játék pont nem erről kellene, hogy szóljon.

    Maga a pálya lehet, hogy kisebb lesz mint a GTA IV-é, ahogy Chicago is kisebb New Yorknál. De azért nem neveznék kicsinek meg zárt pályának egy Chicago nagyságú területet! Városon belül meg arra mész amerre akarsz. Menet közben veszed fel a küldetéseket. Persze nyilván van valami főszál is, ahol mindenképpen a város bizonyos pontjaira kell mennünk. De egyébként nem lesz megkötve a kezünk.

    Repülő szerintem nem lesz benne. Hajó/csónak talán lesz, mert Chicagóban az élet szerves részét képezi.

    Én egyébként már elő is rendelném, csak még nem lehet megvenni Steamen. A sima UPlayes változat meg nekem nem jó. Ott, meg a boltokban már előrendelhető.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák