Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz envagyok #681 üzenetére

    "Ki írta meg már kb tucatszor, hogy nem érdekel ki mit gondol, és nem kérek választ?"

    Gyerekes dolog nem felelősséget vállalni azért, ami írsz, majd mindig besértődni, amikor valaki nem ért veled egyet. :)

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

  • szaszlaci

    addikt

    válasz envagyok #681 üzenetére

    "Én sokszor kívántam már, bár lennék valami egyszerű proli, aki eljár melózni, leteszi a munkát, aztán hazamegy, egy sör mellett megnézi a meccsét, utána megdugja az asszonyt"

    Nos, ez nem a proli jellemzése, ellenben a fogalmazás színvonala közel áll ehhez.
    Amit te művelsz, meg egy páran, ez – az infantilis hiszti és klinikai esettanulmány mellett – netto fröcsögés. Ez a nárcisztikus önsajnáltatás, az állandó elégedetlenkedés és minden, mindenki utálata, ez a mocskolódás, ez elrohaszt mindent. Ti sem a haladás, sem a józan visszatartó erő nem vagytok, hanem a proli mentalitás megtestesítői. Olyan, aki egy előadás közben egyfolytában közbekiabál hülyeségeket, mert azt hiszi, azt mindenkinek hallania kell, és az előadó nem tud elmondani másfél mondatnál többet.
    Ellenben azok, akik az elfogadott dolgokat megkérdőjelezik, jobb megoldásokat keresnek, vagy teljesen újat egy problémára, azok viszik előre a világot. Ti itt páran, semmilyen téren nem vagytok ilyenek, semmihez nem tesztek hozzá semmit, csak lehúzzátok a társaságot arra a színvonalra, ami a lelketekben is van, mert ilyen körülmények között érzitek magatokat otthonosan.

    Számomra egy 6/8 ABX teszt nem jelent semmit, nem is kértem ilyet soha, senkitől. Ellenben erre a kis kitérőre itt egyikőtök se reagált, pedig nem volna ám nagy erőfeszítés.

    ■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák