Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    Hmm... tennék a játékkal egy próbát, letöltöttem, feltelepítettem, regisztráltam nexoneu-hoz. Viszont! képtelen vagyok játékban belépni az accountomba... Létezik a felhasználóm, sikeresen létrejött, ha weboldalon rákeresek adataimra, kiadja a nevem. Újraregisztrálni természetesen nem tudok, hiszen foglalt a nevem, email címem. Játékon belül viszont csak hibaüzenet fogad...

    "Ahtentification failed.
    [NGM] You entered a wrong ID/Pass. Please try again."
    - Noooooormális?! :F Még az authentication is hibásan van leírva, vagy más nyelven, vagy nem tudom...

    Ha az email címemmel próbálok belépni, akkor is hasonló hibaüzenetet kapok..

    "Authentication failed.
    You have entered an invalid username/password combination.
    Please confirm your login details and try again."

    Valakinek valami ötlet?

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz had423 #34 üzenetére

    Weboldalon sem tudtam belépni, nem jött megerősítő e-mail. Regisztráltam új felhasználót másik e-mailre, azzal működik. :)

    A játékról egyelőre nem sokat tudok nyilatkozni, mindenesetre eddig nagyon tetszik. Kicsit szoknom kell még az irányítást, és a kezelőfelületet, de úgy érzem nem lesz vele gondom. A grafika nagyon szép, maxon is egész szépen fut a gépemen. Ugyan sok embernél néha be-beakad, köszönhetően a csupán 2 giga ramomnak (??)...

    Fiona-t kezdtem, mivel mániám a kard+pajzs páros. :)) A karaktergenerálás sajnos nem valami részletes, kicsit többet vártam. Plusz nem igaz, hogy nemhez vannak kötve a kasztok... ez így... mindegy, Diablo-s feelinget ad. :DDD

    Most a prológus után vagyok, városban elkezdtem a főküldiket. Tetszik ez a párbeszédmód is, régi játékokra emlékeztet, pl. Alundra. :B

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák