Új hozzászólás Aktív témák

  • wilddog

    tag

    Jó neked, én még csak a második szigeten járok, egy nagy erődben vagyok éppen, sokan vannak nagyon sokan és igazából nem tudok tovább jutni. Hát igen, kell hozzá egy erős közepes angol tudás, hogy éppen a kiválasztott helyen mit kell csinálni, az ugyebár le van írva a térképre, de nem mindig értem és nem mindig egyértelmű, hogy mi a túrót kell benne csinálni, éppen hova kell eljutni, észrevettem, hogy a küldetéseknek is megan a maga szigorú sorrendje egymás után. Nem olyan kötetlen a játékmenet, ellenben a nagy világok(3) amikben barangolhatunk azt sugallják hogy mennyire szabadon, kedvünkre kalandozhatunk bennük, hát mégsem... és ez egy idő után idegesítő, olyan érzésem van , mintha egy labirintusban járnék, nem pedig egy nagy erdőben vagy hegyen. A csaták meg szerintem nagyon kimerítőek, volt hogy egy csatát majdnem 1 óráig vívtam és amikor sajnos meghaltam benne akkor kishíján hozzávágtam a gamepadot a falhoz. Nincs az az isten hogy én újrakezdjem mégegyszer, szinte lehetetlen továbbjutni. Még az első sziget, az még részemről rendben is volt, na de már a második, az szerintem túlzás a köbön. Elhamarkodottan kezdtem dícsérni ezt a játékot, hát kipörgetni szerintem nem fogom, ahhoz túl sokat kell kínlódni benne. A másik, hogy a start new game-nél felajánlja a nehézségi szinteket a progi:
    - NORMAL
    - HARD
    És kéremszépen, hol az EASY fokozat ???

Új hozzászólás Aktív témák