Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anaren91

    senior tag

    Azért kíváncsi lennék hogy a sok okos közül aki szajkozza hogy hurka a hardver a Ps4 be egyáltalán próbálta e már? Nekem is volt pcm nem is rossz de bizonyos okok miatt meg kellett valnom tőle azóta Ps4 em van és amikor hazaesek munkából nagyon nem érdekel hogy most 4k vagy full hd ultra hogy a légy token is látszik az izzadság.... Egyszerűen leulok pl a witcher 3 elé jól néz ki meeeg ha pcn (amire az illető rakoltott kb 300k t) sokkal jobban néz ki kárpótol hogy csak ledoglok a kanapera kezembe a vezeték nélküli joy és elvagyok. Most voltam otthon mondtam öcsémnek hogy mutassa már meg az új doom ot hát már célozni se tudok egérrel meg kb 2 perc alatt meguntam a gép előtt ülést a forfoszekben... És lehet jönni azzal hogy a gyenge konzol hardver vissza tartja a pc piacot de ott az Uncharted 4 ami sztem kva jól néz ki.... Én szerintem meg kedves zöld gyártó tartja vissza a pc piacot mert még mindig nem képesek olyan hardvert gyártani ami kiszolgalna az új apikat ergo amíg erre nem képesek lefizetnek minden létező stúdiót hogy ugyan ne basz már ki velünk nekünk még ez nem megy jó lesz az a dx 11 még 3 évig.....

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Új hozzászólás Aktív témák