Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    válasz Geri Bátyó #43 üzenetére

    Nem csak, hogy félve nem kellett volna megjegyezned, hanem egyáltalán nem kellett volna megjegyezned, amit leírtál.
    1. Akkora hülyeséget írtál, 2. témához nem kapcsolódik, és 3. csak feszültséget szítasz az emberek között.

    Először is, ha nem értesz az elektronikus zenéhez, - ami nyilvánvaló - akkor inkább tartsd magadban a butaságaid, ha pedig mégis szeretnél ilyen téren megnyilvánulni, kérlek előtte informálódj (amit ne a Viva-ból, és Radio1-ből, meg ehhez hasonló mainstream helyekről tégy meg)!

    Mellesleg csak hogy érdemben is reagáljak üzenetedre: mintha élőzenével nem lehetne mások nyugalmát megzavarni..., és mintha ezeket az eszközöket, csak "általatok" csak "tuc-tuc" zenének nevezett zenét kedvelő egyének használnák. Meg a narkó dettó (mintha csak ezek az emberek használnák). Meg ZAJ. Stb. stb. :W

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

  • Béééla

    őstag

    válasz Geri Bátyó #50 üzenetére

    Azzal remélem te is tisztában vagy hogy az "Ez legfeljebb a zenének csúfolt gépzaj koncerteken fordul elő, mert akik hangszereket használnak és zenét csinálnak, azoknak nincs szükségük arra, hogy csicsás fényáradattal tereljék el a rajongók figyelmét a produkció igénytelenségéről" messze van az "ez rohadtuk mesze van az RGB-től"-től.

    Bélabá

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    válasz Geri Bátyó #49 üzenetére

    Egy: primitív kettőnk közül nem én vagyok, ugyanis én mindenre nyitott vagyok, míg Te csupán egy szemellenzős lónak felelsz meg!

    Ebből adódik az is, hogy miért írtál hülyeségeket.
    Sorolom:
    1. egyéni szociális problémádat húzod fel a társadalmunk egy bizonyos szegmensére (nem helytállóan és jogtalanul)
    2. embereket zenei ízlésük szerint ítélsz meg.
    3. ezáltal általánosítasz és diszkriminatív viselkedést folytatsz.
    4. eszed ágában sincs először megismerni és utána véleményt alkotni.

    Szóval az elektronikus zenét hallgatók teszik élhetetlenné az országot. Ez nyilván így van! :DDD Ehhez megy még egy nagy gratula. :C

    Ha nem akarsz hajnalban zenére ébredni, akkor (mivel feltételezem, hogy valami szomszédról lehet szó), menj és szólj neki!!!
    Ha nem segít, akkor menj az önkormányzathoz!
    Én hajnalban, nyáron fűnyírásra szoktam ébredni, télen favágásra, ezért utálom az összes olyan embert, aki füvet vág, meg akik fát is vágnak, és miattuk tart ott az ország, ahol tart! :DDD

    Bár lassan inkább sajnálni kellene Téged, ugyanis pár sorod alapján, egy befordult, megkeseredett, rosszkedvű, diszkriminatív jellemű ember lehetsz (gyerekkor nélkül), aki saját problémáit (menekülve azok elől) más emberekre tukmálva próbálja túlélni a napjait.

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz Geri Bátyó #43 üzenetére

    Sajnálom, hogy idáig gerjesztődött a dolog és ezt kell válaszoljam, remélem nem haragszik meg senki, de jobb, ha helyretesszük a -direkt félreértéseket:

    Hagyjuk már ezt a "nincs szükségük arra" szintű, begyepesedett, elitista, pöffeszkedő, gyűlölködő f@kázást. Mert ez az, semmi más. A véleményem erről leírtam a másik hsz.-embe, ez egy válaszható plusz, nem alapelvárás, de ha van lehetőség rá és igényesen, ízlésesen van alkalmazva, akkor kiegészítheti az összképet és fokozhatja a hangulatot. Elektromos gitárra, effektekre és erősítőre se legyen szükség, mert "egy igazán jó dal, egy száll akusztikuson is ugyan jól kell, hogy szóljon"?! Vagy csupaszíthatjuk ezt még a végtelenségig sok más aspektusból is, ennek a kifordított gondolkodásnak a mentén...

    Aztán rögtön jött a "tuc-tuc", a mulatós, a villamoson zajongó taplók, meg a zenei "igénytelenség", meg narkó amit te teljesen önkényesen, a magad elmeszüleményeként, zsigeri átgondolatlansággal és direkt degradáló módon kapcsoltál össze mindenfélét, amiknek alapjait tekintve semmi közük azokhoz, amiről pl. az én hsz.-em is szólt, azokra is kiterjesztve a megbélyegzést, akik egyszerűen csak látnak némi fantáziát és művészeti/esztétikai lehetőséget az zenéhez igazított vizuális effektek használatában.

    Sajnálom, hogy az asszociációid csak ezen az 1 dimenziós síkon működnek és a fantáziád, kreatív gondolkodásodat is elutasítod használni és csak a klisés, felszínes cikiskedés szintjéig jutottál el a téma kapcsán. Továbbra is gondolj amit akarsz, mert kb. ennek kapcsán is csak azt gondoltad amit te akartál, a te véleményedet tükrözte a te gondolkodásod alapján, az, meg, hogy más mit gondol róla vagy eltérő véleményen van az már mehet is tőled a darálóba, sőt még rájuk is kiterjeszted az előítéletes lesurmózás hatáskörét. Sorry, de ez engem zavart.

    Peace!

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    válasz Geri Bátyó #49 üzenetére

    Mellesleg pl. egy Jean-Michelle Jare-t, vagy Kraftwerk-et hallottál már?
    Vagy mond neked az a név valamit, hogy Dick Raaymakers? Így biztos nem, de ha azt mondom, hogy Delta című műsor??? Például ő alkotta meg a világ első elektronikus zenéjét, ami a Delta főcím zenéje volt.
    Őket is ebbe a kategóriába sorolod, mint amiket írtál?
    Nagyon sokat köszönhetünk nekik. Persze, Te nyilván nem köszönsz semmit sem, mert ez csak zaj, és csak egy teljes országot szarba sodró kisgyerekek hallgatják őket...

    Egy gitár torzítása mintha nem is elektronikán múlna...

    [ Szerkesztve ]

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

  • #16939776

    törölt tag

    válasz Geri Bátyó #43 üzenetére

    Én nem értettem félre, nem akartam félre érteni amit írtál.
    Minden műfajnak, így az elektronikus zenének is megvan a fogyasztási kultúrája, semmi baj nincs vele ha szétcsapják az agyukat ezekkel a segédeszközökkel, szerekkel, dübörgéssel, fényekkel.
    Csak ott tegyék, ahol mást nem zavarnak vele, és közben nem kell más - nem módosult állapotú emberekkel - kommunikálni/érintkezni.

    A véleményed arra utal hogy a "zene" a szar, pedig csak az emberek azok, akiknek nincs zene fogyasztási kultúrájuk.

    Ezt úgy írom, hogy én is rühellem ezeket az idiótákat, de a zenét nem!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák