Új hozzászólás Aktív témák

  • snecy20

    veterán

    Nos, hát leszedtem én is a demót, de azt álmomban nem gondoltam volna hogy szinten minden megoldás, probléma, nyűg, technikai baki az enyhén szólva is zsenge WRC szériára fog hajazni. Természetesen nem lehet beállítani 3440*1440-es felbontást, így a monitorom natívja egyből ki van lőve. Ha beállítok egy egyel kisebb, de még 1440p-s felbontást V-Sync-kel, akkor akármit csinálok, 30FPS-re redukál, ha viszont feloldom a V-Sync-et, akkor kibassza a 16:9-es képet széthúzva a 21:9-re. Középút nincs, akárcsak az utolsó két WRC epizód esetében. Ja, és ahogy azok esetében sem kezelte normálisan a Xonar Essence-t, úgy a Loeb Rally sem. Szimplán néma marad a hangkártya, ennyi.

    Ezek mellett már ki sem térnék arra, hogy a fizika elég szánalmasra sikeredett, a készítők egyike sem valószínű hogy ült utóban életében, az meg hogy Loeb véleményét, tanácsait nem kérték ki a végtermékkel kapcsolatban, az egymillió százalék. És az a durva, hogy még a grafika lenne a legtűrhetőbb eleme a játéknak.
    Nem tudom így mi lesz a játék sorsa, mert eléggé érdekelt volna, azt hittem lesz frissibe egy olyan rallys játék ami a Dirt Rally baromságait kiküszöböli.

    Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

Új hozzászólás Aktív témák