Új hozzászólás Aktív témák

  • Quent1n

    senior tag

    A Battletech a "politika" áldozata lett.. A jogok össze vissza repkedtek és az MS se kezelte túl jól a dolgokat anno. Nekem spec a kedvenc univerzumom és szomorú látni, hogy bár a könyvek nagyon ütősek (szigorúan a BT széria, az MW már messze nem az a szint) de a videojáték és filmipar terén, sose aknázták ki a benne rejlő lehetőségeket. Bőven lehetne ebből is egy Trónok Harca színvonalú sorozat, mert nagyon alaposan kidolgozott világ. Játékokat tekintve meg.. Hát igen.. Mechcommander stílusú RTT azóta se igazán született. MechWarrior szintén elég egyedi cucc. De akár egy Imperium Galactica szerű alkotásba is nagy lehetőségek lennének. Az egyik legjobb parlagon heverő univerzum.

    MWO-t én anno eluntam de már egy ideje tervezem, hogy újra ránézek mit újítottak benne.:)

    Ez a játék meg.. Nem vagyok az ilyen körökre osztott cuccok híve de egy esélyt mindenképpen megérdemel majd. :) Az látszik, hogy rajongók készítik rajongóknak, szóval elég jól is elsülhet a dolog, persze aztán majd kiderül, gondolom január körül már többet látunk belőle.

    Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

Új hozzászólás Aktív témák