Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz BalanceR #30 üzenetére

    Én pl. elektrotechnikai méréseknél használom rendszeresen az az S60-asom hőkameráját. Persze ha hitelesített információra van szükségem, akkor ott a Tagarno. Letettem a GoPRO klónomat és az egész nyaramat az S60-assal (még merülések is voltak benne) videóztam-filmeztem végig! Igazából eléggé strapálom a telefonjaimat: legfeljebb fólia kerül rájuk, tehát nekem már akkor "megkereste az árát" az S60-as amikor lecsúszott a tetőről. Igaz, hogy földre esett, de nem biztos, hogy azt a 6m-es zuhanást más teló túléltz volna.
    Sokan panaszkodtak, hogy lekopik a hátlapja, meg elég sérülékeny. Nekem abszolút semmi iylen jellegű gondom nem volt vele, pedig még dühömben is odavágtam egyszer. Egy-két kisebb koccolás látszik rajta, de egy-két pár hónapos iPhone már rosszabb állapotban szokott lenni, ha nincsen bebugyolálva! :D

    Amit nagyon szerettem az S60-ban: külön gomb a lámpának! Tudom, hogy elég nagyifónos megoldás az iylesmi, de amíg nem szembesül ezzel addig nem is tudja, hogy mennyire jó dolog ez! :DDD

    Sajnos időközben elkezdett vacakolni az S60-asom és most várok a képviseletre, hogy mi a helyzet a garanciával... Addig egy AGM X2 PRO-t használok, ami mint telefon sokkal jobb készülék (6.600 mAh akku, brutál térerő, amoled, meg két szeme is van) de már most sz@rabb állapotban van, mint a CATs60 egy év után...

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

  • #33253120

    törölt tag

    válasz BalanceR #30 üzenetére

    Épületgépészeknél nem kevés ilyet láttam többek között a hőkamera miatt. Ideális a padló, fal és mennyezetfűtések csöveinek kereséséhez.

    A stock fotókon látható , farmerban, feltűrt ujjú kockás ingben bakancsban, munkavédelmi sisakban motorháztetőre kifektetett tervrajzot mosolyogva néző "mérnök" meg nem létezik.
    Ó dehogynem. Csak nem mérnök, hanem technikus, vagy szakmunkás. Kap egy munkaterületet, kap egy rajzot, és lehet pörgetni a kivitelezést meg a GDP-t.... Melóban az S7 nagy segítség nekem. Vállalható minőségben le tudom fotózni vele a terveket, ha valami ismeretlen termék, készülék jön szembe, akkor tudok keresni hozzá doksit, és azt meg is tudom nézni meg ilyenek. Viszont kicsit jobban kell rá vigyázni az üveg hátlap miatt. A cikkben lévő készülék ideális lehet építőipari használatra ha jól tudja amit tud.

Új hozzászólás Aktív témák