Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    este végére értünk: uhh, ebből 21 rész sok volt :) az eleje érdekesen indult, de az egésznek a felépítése elvitt unalomba az egészet: beszélgetnek a farkasok, beszélgetnek a szarvasok, megy küldetésre az egyik, sétálnak az erdőben, sétálnak a patakban, keresgélnek, beszélget a másik csapat... elmondják 2 soron az 5perces ismertető rizsát a feladatokhoz... az egészben az volt a legjobb, amikor az idióták rászakították a faágat a szarvasok mentorára :DDD ...sírva röhögtünk rajta 15 percig és ott még azt hittük, hogy "ez baromi jó lesz, ha végig ilyen pancserkodást mutatnak terepen a városi népek" :D ...majd hirtelen monotonná vált az egész és az utolsó 10 részt kb 2-3óra alatt nézük meg úgy, hogy 5perceket tekertünk benne folyamatosan (pedig ránézésre 21 rész nem is tűnt soknak)

    a végén a csavar nekem elég kiszámítható volt: ha az a feladat neve, hogy "önfeláldozás", akkor nem eshet ki az, aki feláldozta magát :) adta magát a visszatérés és a jutalom védettség... tökkelütött leo (akinek van a filmekhez és filmes csavarokhoz köze a munkája miatt) sejthette volna és simán bevállalhatta volna :) ...csak hát az ego nagyobb, nem kockáztathatta meg a kiesés lehetőségét ...Varga Viktor nekem kellemes csalódás volt, mert 15éve bekerült nálam a "nagyképű, öntelt ripacs" kalapba, viszont itt a szereplésével ebből szépen kimászott :K

    ui: amit a végén figyeltem, amikor mindenki beszélt: ennek a stohlnak nincs szemöldöke? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák