Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    válasz zolikaDB #198 üzenetére

    Nem tudom mit írtál és hogy milyen nyelven. Bedobtam Google fordítóba, de nem tudott mit kezdeni vele. ;)
    VV = Trash reality nem tudom mit jelent, de a wiki azért leírja! :P

    Valóság „show” leírás:
    Dobj be egy luxusbörtönbe (villa) 10 pár embert akik vagy osztályelső nagy-dumás figurák vagy általában a társaság közepe a való életben, lehetőleg legyen tetovált mert az menő? manapság (vagy mégse?) legyen extrovertált és szórakoztató. Mindenki mondjon nagyot és még nagyobbat pláne a beköltöző műsorban! Valaki érti ezt és szereti aki nem az nem nézi. A TV távirányító tele van gombokkal, gépen meg még több tartalom elérhető a poróntól az állítólag? magas művészi értéket képviselő balettig. Tehát van választási lehetőség. ;)
    Amúgy meg ez már 11-ik évad ki lehetett ismerni milyen egy ilyen műsor!

    Az a fekete hajú csaj (Melina) meg dögunalom kb. 2-3 óránként mond pár szót talán egy Vágó műsorba szeretett volna jelentkezni csak eltévesztette a casting ajtaját és az évtizedet is. ;]
    Amúgy új infó szerelmes (végre több év magány után) és legszívesebben kisétálna a villából (ezt mondta sírva) mert pont akkor jött össze valakivel amikor beválogatták a VV-be. Erről senki nem tud még bent se de ma hajnalban Renivel a szaunában pletyiztek egy pár órát.

    Szóval visszatérve valaki szeret kukkolni belenézni más életébe esetleg szórakoztató számára.

    Vannak mélyebb beszélgetések (jelenleg is az megy élőben – pszichologikusok félórája) is ha valaki látja az élő 24 órás műsort észreveheti de az meg hosszú távon unalmas ezért kellenek a poénos emberek lásd az első évadot szanaszét szívatták egymást poén – poén hátán volt. :D

    #199antikomcsi
    Hát szegény nő sajnos rossz génekkel született és 30-35-nek nézett ki 27 évesen. A Reni is 27 de kinéz 20-nak persze nem most a felpuffadt arcával. Szegényke +5-10 kiloval többel fog kisétálni úgy hogy szerintem a beköltözés előtt egy erős fogyókúrán eset át. A Melina is 28 de jobb pillanataiban talán kicsit fiatalabbnak tűnhet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák