Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    válasz antikomcsi #2008 üzenetére

    Köszi bezsebelve! :R

    Más:
    Meg van a másik pszichologiai eset a villában Daniella személyében. :W
    Beszélgetni mert Virág Moh-val ajjaj azt nem szabad mert incselkedik. Hun van az az orvos mert már a második lakónak kezd elborulni az elméje. Lehet a vízben van valami attól kattannak meg? Itt az ominózus incselkedés!
    Valaki értette mit akart mondani ÉNB-nek kint az udvaron mert se füle se farka nem volt. :U
    Dobálja egymásután a szavakat és semmi értemé a mondanivalójának!? :P
    És a legszebb asszonnyja Moh-ra: ostoba! Mert hozzá mert szólni a Virághoz mert az kérdezte és nem érdekli, hogy ÉNB próbálja elmagyarázni a valóságot ő tök mást lát. Ez valami dakota vírus vagy mi a fene. Intézi a kiesését és remélem Fru után ő megy mert már baromira idegesít, hogy a semmiből vitákat generál. Tisztára átvette a sötét oldal szerepét de egy személyben. Ugyan ezt csinálták mindenben csak a rosszat látták a saját igazságukat hajtották ami meg sem történt! :W

    Érdekes az új 4-es csapat (Daniella, Virág, Fru, csicskárdó) az új gonoszok kezdik azt csinálni amit arandáék annak idején. Ezek semmiből sem tanulnak? :F

    Ja igen láttátok csicskárdó új frizuráját engem nagyon emlékeztet a „nagy vezérre”! :Y

    Az asztal körüli beszélgetés – hogy kit viheti ki és milyen eséllyel csicskárdót – érdekesre sikeredett és az még inkább mikor Fru elmondta, hogy nehéz volt elviselnie a bántásokat. Miért fáj az igazság? mert csak ezt mondták el a többiek! :K
    A primitív szóra amit Danikára mondott nem értetem miért kapta fel a vizet ÉNB mert van benne igazság ugye műveletlen, tanulatlan, együgyű. Ezekben azért van valami igazság. ;)
    Primitív főnév: „Durva személy, akinek iskolázatlan, műveletlen a modora. A primitívek nem sokat gondolkodnak, inkább az erejükben bíznak. A művelt társaság lenézi a primitívet.”

    És a legnagyobb mikor Moh Fru-ról beszél és csak jókat mond úgy hogy eddig a másik oldalról minden szarnak elmondták (és Daniella is). Egyben van igazuk Moh egy töketlen mert amit Mercy-vel művel azt nem értem egy ilyen szép lányt (félreértés ne essék nem az esetem) aki még vicces is meg hihetetlenül cuki visszautasítani az úgy (most recsegnek a fogaskerekek) nagyon nem érthető. Sosem volt ez szórakozóhelyen nem ismerkedett, vagy csak akkor megy el valakivel ha szerelmes lesz belé első látásra? Nem értem! Talán ez lesz a veszte. Szegény Mercy!

    Kihozzák Vivit a leggyengébbnek szerintetek? :F

    Szerdán szívesen megnéznék egy pillanatnyi állást aztán csütörtökön is hogy változott e valami hogy már tudjuk kit visz ki csicskárdó, mert ugye a mosogató rongy vagy simán a kék kendő ellen is kint maradna. Tényleg utóbbit nem lehet választani? ;]

    BVV-ben erre a torkozásra azért nem nagyon voltam kíváncsi és hát biztos volt hogy Boby nyer áááá nem akarom tudni. :W Én inkább Mercy és Vivi „tudására” lettem volna kíváncsi (a videó végén ő is ott van) már ha lehetne választani. Különben meg hiányzik a Vivi show igaz ha így 5-en vannak az még jobb! :D
    És Mercy-t nem hiszem el :Y erre Moh „én ezt már láttam (hatásszünet) banánnal” persze és ilyen nőt nem akar? Győzi se érti, én se értem, valaki érti? :U

    Azt mondja Moh a vékony lányok nem jönnek be!? Hát ott volt aranda miért nem startoltál rá? ;]
    És a végén megkérdezi Mercy-t Moh mert nem akart vele ölelkezni:
    Moh: mi van most miért vagy szomorú?
    Mercy: nem vagyok szomorú.
    Moh: akkor jó.
    Moh: és miért nézel ki úgy mintha szomorú lennél?
    Mercy: mert ilyen a fejem!
    Fekszem ettől a csajtól! :DD

    Szegényke annyira sajnálom olyan kis cuki! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák