Új hozzászólás Aktív témák

  • #51177472

    törölt tag

    Micitol eddig is rosszul voltam, de igy mar Krisztian is kezdi elvagni magat nalam. Ginaba nem latok egyaltalan semmit. Ati tovabbra is csak egy elcseszett klon a szemembe. Tivyt birtam a jatek elejen (lattam elotte a lokott videoit), de ezzel a tulsagosan paraszt stilusaval o se kedvenc mar nalam. David sunyi es kb. jelentektelen a bentlete, de Atival biztos jol elvannak. Kiejtette Loriekat, azt' hello. Azota csucsul. Zsoltiban meglattam a sunyisagot, az aljassagot, ez nem tetszik. Soma Evelinnel vagta el magat nalam. Vivi se nagyon csinal semmit, csak ugymond szeretheto, Soma legalabb oltogatja Micit, illetve vicces neha.
    Ilyenkor vagyok ott, hogy katasztrofa az evad mert ezek nem csinalnak semmit bent, az idegesito kulturalatlansag es butasag arcait valogattak be. Ugy erzem ez katasztrofa, meg az utobbi evadokat is ugy-ahogy jobban elveztem, visszasirok egy Aureliot vagy egy Cristofelt is...
    Azert irok ilyen keveset, mert nincs mit, vagy altalaban csak bosszantanak az osszefoglalok...
    Az meg no komment ahogy Aniko vezeti a musort, hab a toran. :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák