Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz antikomcsi #122 üzenetére

    Egy kicsit ragozzuk még, nem hagy békén a dolog.

    4:55-től.
    5:15-nél azt mondja, hogy "... egyedül a Sylvi jött oda hozzám..."
    No persze, vitte a teknőt is. Úgy állítja be a dolgot, hogy ő a valaki, akinek a lábához járul mindenki, aki valamit mondani akar neki.
    Ez megmagyarázza azt is, hogy miért nem ment oda Noémihez, ha beszélni akart vele, hanem úgymond magához rendelte.
    A link ugyanaz, 7:45-től van a lényeg. Noémi épp az ággyal volt elfoglalva, nem tudom, hogy miért kellett volna alibi tevékenységet folytatnia. Én tuti nem mozdultam volna a helyében, csak visszaüvöltök, hogy gyere te, ha akarsz valamit.
    8:20-tól amit Barbi előadott, azt szerintem egyetlen önérzetes ember se tűrte volna el. Vádaskodott, susmutolásról beszélt, pedig az őt érintő kritikának Noémi nem egy, nem két ember előtt adott hangot. Egy ilyen szobacicával vitatkozni nem érdemes, úgyis csak az ő igaza számít.
    Ha végighallgatod a beszélgetést, szerintem igazat adsz Noéminak, hogy otthagyta. Már eleve kár volt őfelségéhez járulnia, mikor óbégatva magához rendelte.
    Megjegyzendő, Sylvi duzzogó házisárkánynak nevezte Barbit.

    No mindegy, hazaszaladt apucihoz a nagyságos izéke. :D

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák