Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • junior11

    veterán

    válasz Vakegérke #217 üzenetére

    Azért Gréta esze sem volt olyan acélos, szinte mindent a párja jegyzett meg.

    The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    válasz Vakegérke #217 üzenetére

    Kiderül azért, hogy nem csak Zsolti félcédulás, de Evelin sincs annyira ott a toppon. Nem is sikerült megérteniük a feladatot, mint kiderült. Zsolti csak egy ellensúly, egy kolonc, amit cipelni kell. Ami nálam a legjobban kicsapta a biztosítékot, az volt, amikor láttam, hogy fent vannak a csúcson, és mikor indultak vissza, Zsolti csak simán ledobta a földre a vizes palackot. Leírhatatlanul utálom, amikor az emberek szétdobálják a szemetüket a természetben. Annyira, hogy amikor byaralunk, és látom mit művelnek a túristák, én szégyellem magam. Szerencsére sikerül egész gyönyörű helyekre eljutnom, de borzalmasnak tartom, hogy a parti homok tele van cigi csikkel, hogy a bokorba van dobálva a chipses zacskó, kólás doboz. Ha én össze tudom ezeket hajtani, gyűrni, és elrakni a hátizyákomba, akkor másnak ez miért nehéz?

    Gréta igazi agyhalott, minden téren, bosszant, hogy ők nyerték megint a játékot. Mindig marha nagy mákkal kerülnek oda a medálok. Most is tök utolsók voltak, a többiek szinte már ott voltak, mikor nekik sikerült egyáltalán stoppolni. Zsuzsáék dzsippje vánszorgott az övékhez képest, és egyszerre értek az ösvényhez. Már ez is érthetetlen, hogyan sikerült. Aztán beérnek negyediknek, de ugye egy párnak nem sikerült teljesítenie a feladatot, így ők mehetnek játszani. Ráadásúl Grétának úgy dagadt a melle, és olyan büszke volt magára, hogy az visszataszító volt, főleg, hogy semmit nem tudott hozzátenni a küldetéshez, egy árva betűt nem tudott megjegyezni. Csúnya dolog, de remélem nem lesznek védettek, és mennek hajszára és kiesnek a 6 medáljukkal együtt.

Új hozzászólás Aktív témák