Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz antikomcsi #121 üzenetére

    Én Zsoltit aljasnak tartom. Mindhárom hajszás párnak azonos üdítőt kellett hoznia. Mikor Kandiék meghozták az üdítőket, levágott egy nagy hisztit, hogy ő fehéret kért, cseréljék ki neki, mert nem bírja meginni. Mondta ezt úgy, hogy bele se nyalt. Akkor, mikor az atléták befutottak ugyancsak piros üdítővel, egy szava sem volt.
    Mikor kiderült, hogy az atléták vesztettek, ment s*gget nyalni Kandiéknak, amit én gerinctelen dolognak tartok.
    Kettejük közül Evelin az ész, róla az is elmondható, hogy gerinces. Zsolti kolonc a nyakán, egy ócska ripacs. Ha kiesnek, amire van esély, az Zsolti miatt lesz. Otthon meg majd szétkürtöli, hogy ő aztán robogott, mint a mozdony, arról nem tehet, hogy mások csaltak.

    "Egyébként szerintem 3x10 perc büntetés járt volna a Kandi-Zsuzsa párosnak, ugyanakkor aki kitalálta, hogy 100 kilós testépítőknek, és nem túl sportos, nem túl fiatal nőknek ez a feladat egyaránt megfelelő az nem komplett."
    Talán a rossz döntést korrigálták a szerkesztők azzal, hogy csak egyszer 10 perces büntetést kaptak Kandiék.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák