Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Studiossrác

    aktív tag

    ollie: én csak érdeklődni szeretnék, hogy mi volt a fenti hozzászólásban olyan lázító? Most nem azért, de azon post miatt senki sem fog az utcára menni lázongani...saját véleményt meg bárki bármiről leírhat.

    Ezen kívül lenne még 1 kérdésem: előbb született itt más által 1 hsz, amiben szintén nem volt semmi provokatív, csak megkérdezték a ban okát...ezt a hsz-t szimplán törölted. Mégis miért?

    Leszögezném: semmi bántót nem írtam, csak kérdezek. Amit az alapelvek szerint szabad

    Szerk: ha gondolod töröld a hsz-t és várom privátba a válaszodat, de természetesen akár itt is mehet! Bant se érzem fair-nek, de az előző hsz törlését egészen felháborítónak tartom!

    [ Szerkesztve ]

  • Studiossrác

    aktív tag

    válasz tiv83us #35 üzenetére

    Szerk: persze a legtöbb rész nem Rád vonatkozik.

    De most komolyan...kiemelted azt a részt. Őszintén én nem értek egyet az illető hozzászólásával, de kinek ártott vele? Leírta a véleményét, ennyi történt....
    Semmi személyes nem volt benne, még csak a személyiségi jogok se jöhetnek szóba. Írd le kérlek, hogy mégis minek ártott KONKRÉTAN!(ne úgy gondolom mondattal kezd)

    Kezdem én: KONKRÉTAN leírt 1 lázongó hozzászólást, ami miatt balhé nem lesz...senki nem fog emiatt balhézni. Van ki az elégedetlenségét harciasan fejezi ki, viszont ez csak szöveg...nem jelenti azt, hogy meg is tenné(persze lehet, hogy megtenné). Te is szoktál túlozni, ebben biztos vagyok.

    Szedd ki azt a részt ha nem tetszik, de ez a ban egészen röhejes. Bátran nézz utána az ip címünknek, mac címünknek stb-stb. Nem is ismerem azt a személyt aki azt a hsz-t írta!

    Hozzászólok a bloghoz is: szerintem is a hazai támogatás fontosabb lenne. Ez egyértelmű, viszont ilyen esetben nyugodtan lehet külföldre is kisebb-nagyobb összegeket mozgósítani.

    Ezt még leírtam közbe, úgyhogy elküldöm, tovább nem folytatom, csak ha érkezik olyan jellegű kérdés

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák