Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz tibi666 #7 üzenetére

    Azt hiszem bizonyítottam, hogy adok a véleményedre.

    "...ne kezdd megint azt, amit most nem mondok ki, de már szóltam érte."
    Jelen esetben szólhatsz, most nem adok neked igazat.
    Nyugdíjasok fagynak meg saját otthonukban, gyerekeknek kell meghalniuk, mert nincs pénz műtétjükre.
    Tényleg más országokon kell segítenünk?

    Tudod mit?
    Megmaradok saját kis egyszerű világomban, és ha nem is látok egy centivel sem tovább, sebaj.
    Egy centin belül látom a bajba került családokat, a fagyoskodó nyugdíjasokat, a pénz híján halálra ítélt gyermekeket.

    Egyszerű a világom. Ha családom éhezik, nem adok idegennek. Értendő ez országos, társadalmi szinten is. Pont.

    Nyugi, most is becsüllek. Ám van egy határ, amelyet nem veszek szívesen, ha átlépsz.
    Személyes dolgaimban örülök, ha kritizálsz, ám ha arról van szó, hogy olyan pénzek vándorolnak idegen földre, amelyek saját vérünket szolgálhatnák, gyermekhalált előzhetnének meg, akkor (finoman szólva) elvetem véleményed.

    Maradj kritikusom, de maradj elfogadható színvonalon. Tényleg örülnék, ha megmaradnál a tücskömnek, (lásd Pinocchio,) de ne ostorozz, és ne süss rám olyan bélyeget, amelyet talán már indok nélkül tennél.
    Igyekszem megváltozni, és ha figyelemmel kíséred tevékenységem, akkor láthatod, hogy mindent megteszek ennek érdekében. Azonban hadd emeljem fel hangom a túlzott kritika miatt.
    Továbbra is számítok rád. Remélem figyelmeztetsz túlkapásaimra.
    Csak ne próbálj meg hatalmaskodni, ha kérhetlek.
    Köszönöm.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • keIdor

    titán

    válasz tibi666 #17 üzenetére

    Kicsit túloztál, mert az LCD tv lehetne akár lakás/ház is (ebből azért több van) de pontosan erről van szó.
    Ide 17 milliárd is lehet kevés lenne. Sokat nem oldana meg. Pár rohadó kórházat és iskolát fel lehetne talán újítani, ott viszont nincs nagyon álló épület sem.

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák