Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomMusic

    őstag

    Hát én csak azt mondom, hogy bármit fel lehet törni ezelőtt is. Kétség kívül, ez a mostani rés elég gáz, de csak egy n+1-ik lehetőség. Ráadásul nem is egyszerű kihasználni.
    Nem azt mondom, hogy legyinteni kell rá, de azért enélkül sem full biztonságos az Internet... :U

    [ Szerkesztve ]

    Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

  • TomMusic

    őstag

    Amúgy majd nemsokára ha kijönnek az új procik, ezek a mostaniak szerintem olcsóért lesznek használtan, szóval aki bika gamer gépet akar olcsón összerakni, az várja ki, hogy az újak kijöjjenek. :D

    (#89) Abu85:
    Ha mindenki, mindig, minden biztonsági frissítést telepíteni a rendszerére
    Akkor még jobban hozzájárulnánk a hackerek fejlődéséhez. Pont fordítva ahogy írtad! Az evolúciónak pont az a lényege, hogy ha változás van, akkor ahhoz a változáshoz alkalmazkodik. Minél magasabb szintű a védelem, annál magasabb szintű (lehet) a támadás. Olyan hogy tökéletes védelem, olyan nincs.
    De visszakanyarodva a "ha" - "mi lenne" témákhoz: mi van ha ezt a sebezhetőséget már évek óta kihasználják? Továbbmegyek: mi van ha több tucat ilyen sebezhetőség van, amik majd csak évek múlva derülnek ki, de szintén használják őket már évek óta? Na nem a PHP Pistikék, hanem a nagyágyúk... Akik nem bankkártya adatokat lopnak, mert az nekik csak játék... Véleményem szerint egyébként ezek nem a "HA" kategóriába tartoznak, hanem ezek létező dolgok. De ez már hiszem/nem hiszem kérdés.
    Sajnos elqrvult az Internet az elmúlt évtizedekben, és semmi se szent.
    (Egyébként azzal, hogy az ember felrakja a mostani résre a "foltozást", azzal még másik 96 millió sebezhetőség ugyanúgy megmarad. Meg aztán kiderül (már nem nekünk, hanem a vérprofiknak), hogy a foltozásban is van rés).

    Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

  • TomMusic

    őstag

    Az a szép, hogy ha tökéletesen be lehetne foltozni a rést, akkor is még ott van másik 86ezer. Szóval nem értem mire fel ez a nagy hype... :F
    Jó persze értem, de lehet túl van ez tolva...

    Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

Új hozzászólás Aktív témák