Új hozzászólás Aktív témák

  • makszi

    aktív tag

    Sziasztok!

    Problémám lenne ezzel a UPC connect box-szal. Pénteken jöttek bekötötték a régi modem helyett, mert gyorsabb netem lett és azt mondták, hogy az 500-as nethez már ez kell.
    Eddig a régi UPC-s modemre egy TP-LINK WDR3600 router volt kötve, ez továbbra is így van csak a modem lett cserélve.
    Beregisztrálás után már mentek is el a UPS-s kollégák. A laptopon internet az kapásból volt még meg is lepődtem.
    DE és innentől jön a szívás. Nekem van egy Synology NAS otthon meg még pár eszköz amiket nem érek el mióta van a Connect box.
    A TP-LINK admin felületét sem érem el(192.168.0.1).
    Beléptem a connect box felüleétre és átállítottam Router módról Modem módra, hisz nekem az kell hogy csak átmenejen rajta a net és a régi TP-LINK és annak beállításai jussanak érvényre.
    Onnantól kezdve, hogy átállítottam Modem módra most már a Connect box admin felületét sem érem el.
    Most ott tartok hogy sem a 192.168.0.1 és sem a 192.168.0.101 es IP címen semmit nem talál a Laptop a böngésző segítségével.
    A Synology NAS fix IP címe 192.168.0.108 ezt sem érem el továbbá van még 3 IP kamera és két mediaplayer.
    Semmi nem megy ami a régi routerre van rádugva vagy direkt vagy switch-el.
    Internet azonban most is van.
    Kérdésem hogy mit rontok el? Jól gondolom hogy a Modem mód kell a Connect BOX-on? :F
    A belső hálóm vajon miért nem látom? :F

Új hozzászólás Aktív témák