Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • denieBoy

    tag

    válasz ollie #5 üzenetére

    Így van, ingyen letöltheted a full verziót a Steamen keresztül, és játszhatsz a Steam szervereken egész hétvégén. :)

    (akinek meg van a game, annak nem kell letöltenie teljesen, van rá trükk, lásd az unreal fórumát)

    Egyébként maga a Steam mást nem csinál, csak összefogja az online játékokat és elvileg több hivatalos szerveren van lehetőség a játszódára.

    Az Unreal alapban gamespy regelést kér az online játékhoz, nekem sok gondom volt vele, féléve a Steamnél nyomom és megy minden flottul.

    :)

    DaVe

  • denieBoy

    tag

    Aláírom, hogy a klasszkus UT-ek jók, soha nem felejtem el mikor az első részben, még a pálya legelején át kell mászni egy csövön és a egész zöldben foszforeszkál(vagy talán füst), ű akkoriban nem nagyon láttunk olyat, eldobtuk az agyunkat a DirectX5 és az ut engine-n. lol :D Nyílván nem ma volt.

    Én az UT2004-el játszottam nagyon sokat online, ami hagulatban és grafikában is nagyon szuper(volt!), amíg meg nem érkezett az UT3. Meg mondom őszintén elsőre a játék menet és a kevés pálya kcsit csalódás volt, habár a garfikától lefos***m a bokám. :)

    Viszont az hogy kiadták hozzá a TITAN packot iszonyat nagy húzás volt az UT részéről, nagyon sokat dob a játék élményen.

    Az gondolom, ha valaki egy szuper pörgős, kaszabolós, szétcsapós, tankozós, repülős, felrobbantós játékra vágyik akkor ebben nem fog hiányt szenvedni.

    Amit én nagyon hiányolok az a még több pálya(eleinte az UT2004 pályái nagyon nagyon hiányoztak csak ezzel a grafikai motorral) és még töb magyar játékos a szervereken, esetleg magyar szerver, klán. Mert jók vagyunk ám ebben is. :K

    Mindenkinek további jó 'gyakást'! :DDD

    DaVe

Új hozzászólás Aktív témák