Új hozzászólás Aktív témák

  • Smish

    tag

    Én 2 hete használok egy ulefone armor 6e-t, Gearbestről rendeltem, 200 dollár volt.
    Erre is igaz néhány itt szereplő negatívum, pl a fordítás minősége, meg az ujjlenyomat olvasó
    pontatlan működése. A kamerát én nem látom olyan katasztrofálisnak mint itt. Persze nem P20 Pro.
    A működési sebessége viszont kifogástalan, gondolom ez sincs jobban optimalizálva, de chipset jóval erősebb. Egy döccenést nem tapasztaltam eddig, PubG is megy szépen rajta.
    Az 5000mAh aksival kibír 2 napot az eddigi tapasztalatim alapján.
    Szép kontrasztos képe van, napfényben is egész olvasható.

    Az oka amiért leírtam ezt az egészet, hogy többször olvastam itt egyéb másodvonalbeli gyártó tesztjénél is hogy ekézik azt aki megveszi mert megérdemli, meg hogy milyen hülye.

    Igazság szerint aki strapabíró okostelefont akar venni, nem sok lehetősége van, az is mind másodvonalbeli gyártő készüléke.
    Természetesen az embernek tisztában kell lennie vele hogy ilyenkor azért vesz egy zsákbamacskát és szerintem aki Kínából rendel az el is fogadja ezt. Ez az olcsóbb árral jár.
    Teljesen felesleges hülyének nézni meg nem is tudom milyen okból rosszat kívánni neki.

    Én pl maximálisan meg vagyok elégedve vele. Munkáskesztyűben is fel tudom venni ha hívnak, kibírja ha véletlenül leejtem, gyors a működése, szép képe van.

    Persze nem akarok senkit rábeszélni, félre ne értsétek.

Új hozzászólás Aktív témák