Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz MageRG #177 üzenetére

    "Én sem akarom hogy ez bevett gyakorlat legyen. Azt akarom hogy ne legyen rá szükség."

    Túlságosan el lett már ferdítve az egész, az emberölési példáitokkal, holott csak azt írtam, hogy a rohadék csalót meg kéne lincselni, mert azt érdemli. A kertbeáramotvezetőbácsit abszolúte csak példának írtam(és ezt meg is említettem), hogy az egész "probléma" okozója maga a bűncselekmény elkövetése volt.

    MageRG szépen, egy mondatban meg is fogalmazta, hogy miről van szó. "Azt akarom, hogy ne legyen rá szükség"
    Ti, én, vagy bárki más azzal védekezhetünk a legjobban, ha mi magunk nem követünk el ilyesmit. Caspisci?
    Ugyanúgy kirabolhatnak, rámverhetnek egy gyilkosságot és megbaszhat az áram igen. De, ha én nem követtem el semmit, akkor már kevesebb esély van, hogy gondom legyen teszem azt a törvénnyel.

    Ha az ilyen esetekből példát statuálna a hatóság, akkor - bár sokan folytatnák, ugyanígy - sokan meggondolnák, hogy megéri e.

    dabadabSehol egy másolt Windows, egy 30 napon túli Total Commander? Kamu angol/német lakcímmel vett steames jaték? Egy meggondolatlan "büntetőfékezés"? Biztos?

    A felsoroltakból egy sem stimmel :D

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák