Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz Joccc07 #36 üzenetére

    Én is örülnék neki, de kizártnak tartom. Egyrészt azért, mert én laikus is úgy érzem, hogy a játékkonzolok pont azért játékkonzolok, mert specifikusan arra vannak építve, hogy egyféle dolgot jól lássanak el. A játékok futtatását. Ha ezt megterhelik egy Windows típusú "programmal", akkor egyfelől, szerintem laikusként ez azt jelentené, hogy 2 oprendszer fut rajta, még ha valahogy egymás részei is lennének, de utána rögtön jönne az ismert PC-s történet: hogy a driverek frissítése, kompatibilitása miként lesz megoldva? Ill. hogyan lehet majd mondjuk egy adott rendszerigényű játékot Xbox-ra fordítani?

    Ha valaha is lesz valami összeborulása a dolgoknak, én azt tudom elképzelni, hogy a Steam stream-es funkciója megjelenik Xbox-on is és a saját fiókunkat elérjük majd konzolon is. Valljuk be, nekem akinek nincs PC-je ellenben rengeteg sok jó RTS és TBS játékom van a Steam fiókomban ez is egy nagy dolog lenne :D

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák