Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeL

    addikt

    válasz wjbhbdux #19 üzenetére

    Baromság...

    Én 2017-ben hagytam abba ezt a játékot, ugyanezen okok miatt. Supreme fokozatig jutottam, ki volt tűzve a global szint elérése célnak, de le kellett mondanom róla. 3370 óra után lett elegem abból hogy ahogy a kolléga írta, 10-ből 6-7 meccsen megtörtént az hogy félidőig az ellenfél azt se tudta milyen bolygón van, majd hirtelen olyan skilles lett 1-2 ember csere után hogy lelőni sem lehetett őket. Rengetegszer fordítottak és veszítettünk így 11-4 vagy akár 12-3 ról is. Rengetegszer volt hogy ellenfél timeout-ot kér majd egyik tag hirtelen disconnect, majd visszatérés után hirtelen megtanult lőni, meg minden gondolatodat tudja, nem tudod meglepni, meg egyedül le carryzi a meccset... Volt olyan hogy konkrétan sheriff -ig visszabuktam magam a többi összeszokott társammal együtt... Aztán egyszer csak betelt a pohár amiatt hogy folyton lecsaltak minket, és megfogadtam, soha többet nem játszok vele. Azóta stresszmentesebb az életem egy fokkal. Ja és akkor még ez a thrust system vagy mi a bánat sem volt... Azóta a játék is ingyenes lett, kötve hiszem hogy a több játékos kevesebb csalóval párosul. Mikor a CS-t abbahagytam, jött a PUBG. Ez is addig volt csalóktól mentes amíg nem lett hirtelen túl népszerű a játék 2018-ban, mikor is megjelent az '1.0' és ezzel együtt megnyílt a kínai régióban is a játék. Aztán azóta kb játszhatatlan is lett miattuk. Átlag napi 600K játékosa van jelenleg (megjelenéskor 3 millió feletti volt a rekord), az eddig öszesen banolt játékosok száma pedig hivatalos forrás szerint 20 milliónál (!!!) tartott január elején, és azóta még elviselhetetlenebb lett a helyzet. Emiatt már itt is közel állok ahhoz hogy ezt a játékot is töröljem így 4000 óra játék után, mivel számomra már ez sem igazán élvezetes hanem inkább frusztráció, és elpazarolt időnek érzem. Az idegeim már nem igazán bírják ezt így lassan 34 éves fejjel...

Új hozzászólás Aktív témák